Darwin Salties - North Gold Coast Seahawks Tahminler
Maç tahminleri
22/06/2024
Darwin Salties
North Gold Coast Seahawks
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 22.06.2024 19:40
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Darwin Salties | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 10 | 3 | 1341:1218 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. North Gold Coast Seahawks | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 5 | 8 | 1083:1190 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Avustralya. NBL1. Güney
Ringwood Hawks-Frankston Blues/Bankstown Bruins/Albury Wodonga Bandits
Filipinler. MPBL
Bataan Risers-San Juan Knights
Pasig City-Quezon Huskers
Slovakya Şampiyonası
MBK Lucenec-Nitra Blue Wings
WNBA Commissioner’s Cup
New York Liberty (Bayanlar)-Las Vegas Aces (Bayanlar)
Bahis ipuçları
2 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Darwin Salties 'si yenilgiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların North Gold Coast Seahawks 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların North Gold Coast Seahawks 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
3 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların North Gold Coast Seahawks 'si
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı North Gold Coast Seahawks için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
8 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Darwin Salties 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Darwin Salties 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
7 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların North Gold Coast Seahawks 'si
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K1
2 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Darwin Salties 'si
3 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların North Gold Coast Seahawks 'si
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı North Gold Coast Seahawks 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
8 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Darwin Salties 'si
1 / 2 takımlar arasındaki son maçların sayısı Darwin Salties 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
7 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların North Gold Coast Seahawks 'si
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K1
2 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Darwin Salties 'si
3 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi North Gold Coast Seahawks 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
1 / 2 Takımlar arasındaki son maçların sayısı North Gold Coast Seahawks 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 22.06.2024 19:40